O nas

 

Internetowy sklep jeździecki oferujący bogaty wybór odzieży oraz artykułów dla jeźdźca i konia

 Nasza firma PHU ARM rozpoczęła działalność w roku 2004. Od samego początku zajmujemy się branżą technicznego wyposażenia rolnictwa. Od roku 2008 zajmujemy się również sprzedażą artykułów jeździeckich, do hodowli koni oraz zootechnicznych. W roku 2009 rozpoczęliśmy sprzedaż poprzez kanał dystrybucji, jakim jest sieć internetowa. Działalność, którą prowadzimy, można zamknąć w jednym zdaniu:

"JEDNO MIEJSCE-WIELE POTRZEB-RÓŻNE ROZWIĄZANIA"

Zdanie to ilustruje nie tylko działalność handlową, ale oznacza również wzajemne poszanowanie, poczucie odpowiedzialności oraz zaangażowanie wobec partnerów, klientów oraz dostawców. Chcielibyśmy, aby współpraca z naszą firmą dawała poczucie bezpieczeństwa, oraz wzbogacała wzajemne relacje.

Nasza oferta ukierunkowana jest dla osób prowadzących gospodarstwa rolnicze, hodowców, jak również dla osób, których pasją jest ogrodnictwo, hodowla koni, jeździectwo oraz majsterkowanie przy domu. Przygotowując asortyment sklepu online, chcieliśmy zaoferować swoim klientom produkty jedynie najwyższej jakości zapewniające podczas użytkowania komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy na zakupy. W przypadku pytań związanych z naszym asortymentem jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Zapraszamy do zakupów

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl