Formy płatności

 

Gotówka / Za pobraniem

Jest to najszybszy sposób realizacji zamówienia. Po wybraniu tej opcji za zamówiony towar zapłacisz gotówką w naszym punkcie ODBIORU lub u kuriera.

W punktcie odbioru towaru można płacić gotówką lub płacić kartą.

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej maksymalna kwota pobrania to 11 000 zł. Jeżeli wybierzesz firmę kurierską DHL a kwota pobrania przekroczy 5 000 zł, za przesyłkę będziesz mógł zapłacić tylko i wyłącznie w Terminalu DHL.

Prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zamówienie, w celu przyśpieszenia odbioru towaru.

Przelew bankowy

Płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia maksymalnie o 2 dni robocze.

Towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. O  zaksięgowaniu wpłaty informujemy droga mailową.

Wpłatę za zakupione towary po potwierdzeniu dostępności należy wykonać na konto bankowe: 71 1140 2004 0000 3102 4962 7857 – Mbank

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Więcej danych o firmie znajdziesz w zakładce:KONTAKT

Jeżeli zależy Ci na szybkim dostarczeniu towaru, sugerujemy wybór płatności: Gotówka/Za pobraniem.

Szybki przelew online

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem Blue Media S.A. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie po potwierdzeniu dostępności przez obsługę sklepu będziesz mógł zostać automatycznie przekierowany na stronę gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez Blue Media SA, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność kartą (Visa, Mastercard)

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem Blue Media S.A. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie Agroarm.pl zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwwisu w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Blue Media S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Zakupy na Raty

W ofercie posiadamy również bardzo przyjazny system ratalny, obsługiwany przez firmę M Bank

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl